wtorek, 26 lipca 2011

HELLO!


  Blogi – piszą je politycy, naukowcy, podróżnicy, sportowcy, osoby ze świata mody czy filmu, a także masa innych ludzi...Po co je piszą? Z chęci podzielenia się swoją pasją, osobistymi przemyśleniami, doświadczeniem, zainteresowaniami.
  Sama od dawna chciałam go założyć, ale brakowało mi odwagi i wiary, że znajdą się osoby, które zainteresuje. Postanowiłam jednak spróbować!
  Mój główny zamysł jest taki, by nie był to jeden z niezliczonej liczby blogów jedynie o modzie…Chciałabym podzielić się z Wami tym czym sama się interesuję  oraz dowiedzieć się czegoś nowego właśnie od Was ;) Poruszę tematy związane z podróżami. Co warto zwiedzić, za ile, kiedy i dlaczego właśnie to miejsce. Chciałabym także podzielić się z Wami jedną z moich pasji, którą jest gotowanie. Przedstawię moje ulubione, sprawdzone przepisy oraz te, które uda mi się odkryć. Lubię modę, kocham jej zmienność i możliwość ciągłej zabawy nią. Przedstawię wyszukane przeze mnie najnowsze trendy z pokazów i moje, najczęściej blogowe inspiracje, a także informacje „Co? Gdzie? Za ile?„.
Mam nadzieję, że mój blog dostarczy Wam wielu ciekawych informacji, a jego przeglądanie będzie mile spędzonych czasem;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz